Szkolenie + Warsztat + 1h Konsultacji

Model AIDA

Wybierając moje szkolenie dowiesz się, jak dzięki wykorzystaniu modelu sprzedaży AIDA, zwiększysz skuteczność Twojej strony www i sklepu online. Pokażę Ci, krok po kroku, jak przyciągnąć uwagę klienta, zainteresować go i sprawić, by zapragnął Twojego produktu. Ta wiedza odmieni Twój marketing.

🖥 Rodzaj: szkolenie online
🕒 Czas trwania: 8h

🔥 Indywidualne konsultacje
po szkoleniu: 1h

🪑 Liczba miejsc/max: 10/10
♥️ Cena: 797 PLN brutto

Dlaczego warto się zapisać? ⤵️

Czy nauka nowych narzędzi, które jednocześnie są starsze od Ciebie to dobry pomysł? W Internecie, o którym wszyscy mówią, że ciągle się zmienia? Że jutro nie będzie taki sam jak dziś? Właśnie dlatego warto poznać model sprzedażowy AIDA! Podczas gdy inni starają się nadążyć za technicznymi nowinkami i zapominają o fundamentach marketingu, Ty masz szansę zdobyć realną przewagę, ponieważ nauczysz się jak przeprowadzić klienta przez najlepszy w historii proces sprzedażowy.

⚠️ To nie jest szkolenie w stylu „7 sposobów na szybki zysk”. To szkolenie zawiera warsztaty, które będą wymagające intelektualnie i wcale nie będzie łatwo. Dasz radę?

Z tego szkolenia skorzystało kilkaset osób indywidualnych oraz:

Opis szkolenia 🔥

Podczas tego szkolenia dowiesz się nie tylko czym jest i jak działa Model sprzedażowy AIDA, ale również jak pomoże Ci więcej sprzedawać w:

  • Sklepie online,
  • Stronach landing page,
  • Ofertach produktów,
  • …a nawet komunikacji w social media!

Model AIDA jest wszechstronny, ponieważ opiera się o mechanizmy działające w naszym mózgu – pomaga wpływać na emocje i procesy decyzyjne. Najwspanialszą cechą Modelu AIDA jest to, że jest uniwersalny – możemy go wykorzystać zarówno do promowania ebooków czy usług pilatesu, jak i sklepu z częściami do kosiarek a nawet producenta mierników gazów toksycznych. ⤵️

Zobacz pełny opis szkolenia

Jak moje szkolenie poprawi efekty Twojej pracy?

Przede wszystkim zaczniesz bardziej świadomie projektować ścieżki sprzedaży Twoich produktów i usług. Dowiesz się, przez jakie etapy przeprowadzać Twoich klientów by jak najwięcej odwiedzin kończyło się zakupem, zamówieniem czy zapytaniem ofertowym. W trakcie warsztatu będziemy pracowali również na Twoim biznesie, więc już po jego zakończeniu zyskasz wiele gotowych rozwiązań.

Model AIDA to bardzo konkretne narzędzie, a na szkoleniu pokażę Ci jak z niego korzystać. Dzięki temu zyskasz satysfakcję z pracy i odczuwalne efekty finansowe 🙂

A co po szkoleniu?

Z doświadczenia wiem, że jeśli po szkoleniu nie zadbamy o to, by nowa wiedza ułożyła się w głowie i utrwaliła, to zwyczajnie zacznie uciekać. Dlatego koniec szkolenia to nie koniec naszej pracy 💪

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma ode mnie dodatkowe materiały (dostępne wyłącznie dla moich klientów), wskazówki oraz zadania do wykonania. Nic tak nie utrwala wiedzy jak jej natychmiastowe wykorzystanie – wiem to z 15-letniego doświadczenia (i od uczestników moich szkoleń).

Ponadto, po szkoleniu otrzymasz do wykorzystania dodatkową godzinę moich konsultacji (wartość: 400 zł), by omówić efekty Twojej pracy – możesz liczyć na 100% mojego indywidualnego wsparcia w Twoim biznesie.

F.A.Q – Najczęstsze pytania:

Czy godzinna konsultacja jest wliczona w cenę szkolenia?

Tak! Moja godzinna konsultacja jest wliczona w cenę szkolenia i jest elementem szkolenia (tyle, że realizowanym po szkoleniu). Sam koszt mojej konsultacji (gdyby zamówić ją osobno) wynosi 400 zł.

Czy trzeba wykorzystać tę godzinna konsultację?

Nie mogę nikogo do tego zmusić 🙂 Jednak zawsze zachęcam, by ją wykorzystać i indywidualnie omówić wykorzystanie nowo zdobytej wiedzy dla własnej firmy i własnych działań marketingowych.

Konsultacje zawsze są INDYWIDUALNE i odbywa się online we wcześniej umówionym terminie.

Po co jest ta godzinna konsultacja?

Wiele lat uczyłem się prowadzić szkolenia – aby były atrakcyjne, pełne pozytywnej energii i w luźnej atmosferze, ale jednocześnie mocno merytoryczne. Doświadczenie nauczyło mnie, że jeśli nie zadbamy o naszą wiedzę tuż po szkoleniu, to zacznie ona uciekać.

Aż 80% wiedzy ucieka nam w ciągu pierwszych dwóch tygodni po szkoleniu (jakimkolwiek), jeśli nie zadbamy o jej utrwalenie i „ułożenie” się w głowie. Niestety nie jesteśmy już dziećmi i nie przyswajamy wiedzy tak skutecznie jak w czasach szkolnych.

Dlatego moje szkolenia zawierają w sobie dodatkowe materiały po szkoleniu + indywidualne konsultacje, ponieważ to jest najlepszy sposób, by nowa wiedza została z nami na zawsze. To sprawia, że moje szkolenia są unikatowe na polskim rynku.

Czy otrzymam fakturę za szkolenie?

Tak, do każdego szkolenia wystawiane są faktury, które przesyłamy drogą mailową.

Zapisz się teraz i dołącz do najlepszych!

Najważniejsze korzyści, jakie wyniesiesz z mojego szkolenia to:

  • Poznasz metodę trudną, ale bardzo skuteczną 🧠,
  • Sprawisz, że Twoja praca będzie 💵 bardziej efektywna,
  • Zyskasz prawdziwą przewagę, bo Twoja konkurencja pewnie nieprędko tu trafi 💪