Szkolenia

Zachęcam Cię do obejrzenia krótkiego filmiku przy każdym szkoleniu. Dwie szkoły trenerów i 15 lat prowadzenia szkoleń nauczyły mnie, że szkolenia nie mogą opierać się wyłącznie na wiedzy merytorycznej. Dlatego staram się, aby moje szkolenia były prowadzone ciekawie i w luźnej atmosferze - to ogromnie sprzyja przyswajaniu wiedzy 🙂

Szkolenie + Warsztat

Model AIDA

W tym szkoleniu pokażę Ci jak stosować model AIDA – na stronie www, w social media, newsletterze i wiele więcej. Dzięki temu dowiesz się, jak wyciągnąć z niego maksimum korzyści, o których (celowo) nie mówię w bezpłatnych szkoleniach. 

Poznaj więcej korzyści
Szkolenie + Warsztat

Język Korzyści

Chcesz, aby Twoi klienci nie tylko więcej kupowali, ale także nabrali do Ciebie zaufania? Zobacz jak tworzyć skuteczny język korzyści, oraz jak płynnie wprowadzić go w kanały komunikacji Twojej marki. Dowiesz się także, dlaczego język korzyści jest taki skuteczny i zrozumiesz jego mechanizm. Dzięki temu nie tylko poprawisz Twój marketing i sprzedaż, ale także Twoje umiejętności w komunikacji.

⚠️ UWAGA: Szkolenie zawiera elementy psychologii oraz uczy technik wywierania wpływu.

Poznaj więcej korzyści
Szkolenie + Warsztat

Techniki wywierania wpływu na ludzi w praktyce

Na szkoleniu nauczysz się stosować wszystkie 6 reguł wywierania wpływu na ludzi i pokażę Ci w jaki sposób stosować je w marketingu online. Poznasz również inne narzędzia i techniki wywierania wpływu, dzięki którym podniesiesz swoją sprzedaż, zachowując przy tym wysoki poziom etyki – to szkolenie NIE UCZY oszukiwania!

Poznaj więcej korzyści